Bądź z nami, w trakcie audycji!

To niezwykle ważne, aby seniorzy poznali zasady bezpieczeństwa oraz pozostali w domach.

Radio Jasna Góra umożliwiło nam współtworzenie cyklu audycji kierowanych do seniorów. Naszym zadaniem będzie podzielenie się informacjami dotyczącymi tego, jak powinniśmy sobie radzić w tym trudnym czasie.

Zapraszamy do wysłuchania cyklu audycji, które będą nadawane, w każdą kolejną niedzielę (godz. 10.30).

Dołącz do naszego Teamu!

Czujcie się także zaproszeni do ich współtworzenia!

Jeżeli są wśród Was osoby, które chciałyby pomóc w ich prowadzeniu i znają problemy tej grupy prosimy o informację!

Chcemy poruszyć różne kwestie bezpieczeństwa: od zakupów, poprzez szycie maseczek, po dostawy żywności i leków (przez przeszkolonych wolontariuszy).

Cieszymy się bardzo, że kościół odpowiedział na nasz apel i aktywnie włączył się do działań edukacyjnych. To niezwykle ważne, aby seniorzy poznali zasady bezpieczeństwa oraz pozostali w domach.Radio Jasna Góra umożliwiło nam współtworzenie cyklu audycji kierowanych do seniorów. Naszym zadaniem będzie podzielenie się informacjami dotyczącymi tego, jak powinniśmy sobie radzić w tym trudnym czasie.Zapraszamy do wysłuchania cyklu audycji, które będą nadawane, w każdą kolejną niedzielę (godz. 10.30). Czujcie się także zaproszeni do ich współtworzenia!Jeżeli są wśród Was osoby, które chciałyby pomóc w ich prowadzeniu i znają problemy tej grupy prosimy o informację!Chcemy poruszyć różne kwestie bezpieczeństwa: od zakupów, poprzez szycie maseczek, po dostawy żywności i leków (przez przeszkolonych wolontariuszy).Film od Vimaro Suszalski (Ujęcia z drona Piotr Duabi)

Opublikowany przez Marka Suszalskiego Czwartek, 2 kwietnia 2020

Film od Vimaro Suszalski
(Ujęcia z drona Piotr Duabi)

No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.